Menu
ΤΟ ΚΑΛΑΘΙ ΜΟΥ

Tzikas carpets

Χαλί Καλοκαιρινό 133x190 Tzikas carpets Boheme 75069 Μπέζ
2-5 Ημέρες
Κατασκευαστής: Tzikas carpets
Η σειρά Boheme με μοντέρνα εντυπωσιακά σχέδια είναι μια ιδιαίτερη επιλογή που δίνει ένα ξεχωριστό στυλ στο χώρο και κλεβει την παράσταση!Είναι χαλιά,οικολογικά και φιλικά στο περιβάλλον!! Η διάσταση του είναι: 100% P.P Frize UV Certificate 5 Χρωμάτων Ανάγλυφο Εσωτερικού Και Εξωτερικού Χώρου. Βάρος 1..
70,55€ 83,00€
Χωρίς ΦΠΑ:70,55€
Χαλί Καλοκαιρινό 133x190 Tzikas carpets Boheme 75070 Μπέζ
2-5 Ημέρες
Κατασκευαστής: Tzikas carpets
Η σειρά Boheme με μοντέρνα εντυπωσιακά σχέδια είναι μια ιδιαίτερη επιλογή που δίνει ένα ξεχωριστό στυλ στο χώρο και κλεβει την παράσταση!Είναι χαλιά,οικολογικά και φιλικά στο περιβάλλον!! Η διάσταση του είναι: 100% P.P Frize UV Certificate 5 Χρωμάτων Ανάγλυφο Εσωτερικού Και Εξωτερικού Χώρου. Βάρος 1..
70,55€ 83,00€
Χωρίς ΦΠΑ:70,55€
Χαλί Καλοκαιρινό 133x190 Tzikas carpets Boheme 75071 Μπέζ
2-5 Ημέρες
Κατασκευαστής: Tzikas carpets
Η σειρά Boheme με μοντέρνα εντυπωσιακά σχέδια είναι μια ιδιαίτερη επιλογή που δίνει ένα ξεχωριστό στυλ στο χώρο και κλεβει την παράσταση!Είναι χαλιά,οικολογικά και φιλικά στο περιβάλλον!! Η διάσταση του είναι: 100% P.P Frize UV Certificate 5 Χρωμάτων Ανάγλυφο Εσωτερικού Και Εξωτερικού Χώρου. Βάρος 1..
70,55€ 83,00€
Χωρίς ΦΠΑ:70,55€
Χαλί Καλοκαιρινό 133x190 Tzikas carpets Boheme 75072 Μπέζ
2-5 Ημέρες
Κατασκευαστής: Tzikas carpets
Η σειρά Boheme με μοντέρνα εντυπωσιακά σχέδια είναι μια ιδιαίτερη επιλογή που δίνει ένα ξεχωριστό στυλ στο χώρο και κλεβει την παράσταση!Είναι χαλιά,οικολογικά και φιλικά στο περιβάλλον!! Η διάσταση του είναι: 100% P.P Frize UV Certificate 5 Χρωμάτων Ανάγλυφο Εσωτερικού Και Εξωτερικού Χώρου. Βάρος 1..
70,55€ 83,00€
Χωρίς ΦΠΑ:70,55€
Χαλί Καλοκαιρινό 133x190 Tzikas carpets Boheme 78441 Πολυχρωμο
2-5 Ημέρες
Κατασκευαστής: Tzikas carpets
100% P.P FRIZE UV CERTIFICATE 5 ΧΡΩΜΑΤΩΝ ΑΝΑΓΛΥΦΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΚΑΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ . ΒΑΡΟΣ 1600gr/m2 ΥΨΟΣ ΠΕΛΟΥΣ 3mm..
70,55€ 83,00€
Χωρίς ΦΠΑ:70,55€
Χαλί Καλοκαιρινό 133x190 Tzikas carpets Boheme 78447 Πολυχρωμο
2-5 Ημέρες
Κατασκευαστής: Tzikas carpets
100% P.P FRIZE UV CERTIFICATE 5 ΧΡΩΜΑΤΩΝ ΑΝΑΓΛΥΦΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΚΑΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ . ΒΑΡΟΣ 1600gr/m2 ΥΨΟΣ ΠΕΛΟΥΣ 3mm..
70,55€ 83,00€
Χωρίς ΦΠΑ:70,55€
Χαλί Καλοκαιρινό 133x190 Tzikas carpets Boheme 78453 Πολυχρωμο
2-5 Ημέρες
Κατασκευαστής: Tzikas carpets
100% P.P FRIZE UV CERTIFICATE 5 ΧΡΩΜΑΤΩΝ ΑΝΑΓΛΥΦΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΚΑΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ . ΒΑΡΟΣ 1600gr/m2 ΥΨΟΣ ΠΕΛΟΥΣ 3mm..
70,55€ 83,00€
Χωρίς ΦΠΑ:70,55€
Χαλί Καλοκαιρινό 160x230 Tzikas carpets Otto 16561 Λευκο-Κρεμ
2-5 Ημέρες
Κατασκευαστής: Tzikas carpets
B.C.F FLAT WEAVING,ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ,ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ ΒΑΡΟΣ 1470gr/m2 Αυτή η καλοκαιρινή σειρά ξεχωρίζει για τη διακριτική κομψότητα και το μοντέρνο ανάγλυφο μοτίβο της. Σε όμορφες γήινες αποχρώσεις προσφέρει μια λιτή και καθαρή αισθητική που συνδυάζεται εύκολα με κάθε διακόσμηση και είναι ιδανική για φωτε..
70,55€ 83,00€
Χωρίς ΦΠΑ:70,55€
Χαλί Καλοκαιρινό 160x230 Tzikas carpets Otto 77557 Μπεζ-Καφε
2-5 Ημέρες
Κατασκευαστής: Tzikas carpets
B.C.F FLAT WEAVING,ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ,ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ ΒΑΡΟΣ 1470gr/m2 Αυτή η καλοκαιρινή σειρά ξεχωρίζει για τη διακριτική κομψότητα και το μοντέρνο ανάγλυφο μοτίβο της. Σε όμορφες γήινες αποχρώσεις προσφέρει μια λιτή και καθαρή αισθητική που συνδυάζεται εύκολα με κάθε διακόσμηση και είναι ιδανική για φωτε..
70,55€ 83,00€
Χωρίς ΦΠΑ:70,55€
Χαλί Καλοκαιρινό 160x230 Tzikas carpets Otto 78238-776
2-5 Ημέρες
Κατασκευαστής: Tzikas carpets
B.C.F FLAT WEAVING,ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ,ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ ΒΑΡΟΣ 1470gr/m2 Αυτή η καλοκαιρινή σειρά ξεχωρίζει για τη διακριτική κομψότητα και το μοντέρνο ανάγλυφο μοτίβο της. Σε όμορφες γήινες αποχρώσεις προσφέρει μια λιτή και καθαρή αισθητική που συνδυάζεται εύκολα με κάθε διακόσμηση και είναι ιδανική για φωτε..
70,55€ 83,00€
Χωρίς ΦΠΑ:70,55€
Χαλί 140x200 Tzikas carpets Kenzzi 5001-Κρεμ-Λευκο
2-5 Ημέρες
Κατασκευαστής: Tzikas carpets
Η σειρά Kenzzi με μοντέρνα εντυπωσιακά σχέδια είναι μια ιδιαίτερη επιλογή που δίνει ένα ξεχωριστό στυλ στο χώρο και κλεβει την παράσταση!Είναι χαλιά,οικολογικά και φιλικά στο περιβάλλον!! Η ποιότητα τους είναι:100% pp...
71,40€ 84,00€
Χωρίς ΦΠΑ:71,40€
Χαλί 140x200 Tzikas carpets Kenzzi 5004-778
2-5 Ημέρες
Κατασκευαστής: Tzikas carpets
Χαλί 140x200 Tzikas carpets Kenzzi 5004-778 Ποιότητα PP FLAT & LOOP WEAVING(SISAL) Τελικό βάρος 1400gr/m2 ύψος πέλους FLATWEAR..
71,40€ 84,00€
Χωρίς ΦΠΑ:71,40€
Εμφάνιση 253 έως 264 από 1493 (125 Σελ.)